Notatka z prezentacji pralki Bosch Active Oxygen

Czasem tak bywa, że nie opłaca się naprawić pralki i trzeba pomyśleć o zakupie nowej.
W 2016 roku, firma BOSCH zaprezentowała swoją pralkę z systemem Active Oxygen, którego inne pralki nie posiadają.

Pralka BOSCH ACTIVE OXYGEN

Pralka ta jest światową nowością. Posiada Antivibration Design, silnik indukcyjny, grzałkę niklową antywapniową czyli odporną na kamień oraz zawór kulowy. To wszystko jest już stosowane od wielu lat w pralkach Bosch. W tej chwili producent dołożył coś co w przyrodzie się dzieje, zaprzęgnął w tej pralce zjawiska fizyko-chemiczne dzięki inżynierom koncernu BSH. Dostajemy czas, dostajemy higienę, dostajemy ochronę naszych tkanin - czegoś co jest jak nasza druga skóra naprawa pralek Legionowo. To jest właśnie pralka z Serii 8 Active Oxygen, pochodzącą od wcześniejszej wersji Vario Perfect, lecz cechuje ją większa oszczędność czasu. Nasze ubrania - to co nosimy na sobie, jest naszą drugą skórą, no oczywiście to jest taka ta grubsza skóra wierzchnia-odzienie, ale to również podlega brudzeniu się, to również podlega bakteriom, temu wszystkiemu co łapiemy z powietrza czy od naszego ciała, jeśli jest to np. bielizna osobista. Do tej pory tak naprawdę mogliśmy o naszą bieliznę i o nasze ubrania dbać w sposób dobry, ale jednak nie doskonały.

Jeśli mamy delikatną spódnicę lub sweterek to przy odświeżaniu czegoś takiego zadajemy sobie pytanie: czy to się nadaje do włożenia do pralki automatycznej, do uprania i ewentualnie w jakiej temperaturze, czy ręcznie, a to jest czas, który musimy poświęcić. Czy nawet taki żakiet, marynarka czy kurtka, co z nią zrobić. Iść do pralni chemicznej można serwis pralek Legionowo. Bo oprócz uprania, nasza bielizna, to co nosimy poddawana jest właśnie temu co nasz pot, bakterie, które wokół nas są i z tym nie do końca potrafiliśmy sobie radzić, zwłaszcza jeśli chodzi o tkaniny bardzo delikatne, wymagające niskiej temperatury prania, no bo wiemy, że tkaniny, które są odporne na temperaturę powyżej 60 stopni zapewniają higienę i czystość bakteriologiczną tego co włożyliśmy, co wyjeliśmy, co upraliśmy. Ta pralka, niezależnie od tego do jakich temperatur tkanina jest przeznaczona, czy prania ręcznego, czy prania automatycznego, może dzięki najnowszej technologii uzyskać coś z czym do tej pory Bosch nie mógł sobie poradzić. Wszystkie dotychczasowe osiągnięcia w rozwoju od kilkudziesięciu lat pralnictwa w koncernie Bosch tu są zawarte i dodatkowo taką wisienką na torcie jest wprzęgnięcie tlenu, zjawisk fizyko-chemicznych znanych z przyrody, właśnie tu dzięki inżynierom, dzięki inżynierii w tej małej pralce umieścili rozwiązanie wykorzystując efekty znane nam z przyrody. Dzięki aktywnemu tlenowi zawartemu w tej pralce, mimo niskiej temperatury, oszczędzając kolor i oszczędzając tkaninę możemy osiągnąć znakomity rezultat czystości. Prezentowana pralka jest w stanie wyeliminować 99,9% bakterii naprawa pralek Legionowo. Oczywiście oprócz bakterii są i zapachy. Są one usuwane dzięki wbudowanemu w tej pralce generatorowi przetwarzającemu O2 na O3, który wraz z zimną mgiełką, która jest rozprowadzana w procesie odświeżania (bo w procesie prania jest woda) bez użycia wysokiej temperatury, bez użycia środków chemicznych, detergentów, środków zapachowych, tego wszystkiego co może nas uczulać. Podsumowując: mamy zysk czasowy, mamy czystość, mamy higienę, mamy świeżość, to wszystko do czego to urządzenie służy. Stworzył się taki stereotyp, że pralka ma prać, no oczywiście z brudu. Jak wiemy coraz mniej się brudzimy w sensie takim, że to porządne pranie potrzebne jest i w wysokich temperaturach a coraz częściej w niskich temperaturach odświeżanie, a z kolei jak wiemy jest to odświeżanie z lekkiego kurzu tudzież potu. Mimo niskiej temperatury prania, ta pralka eliminuje 99,9% bakterii. Można uprać z Active Oxygen z odświeżaniem a właściwie chodzi o pranie z dodatkiem tlenu i eliminacją bakterii a można bez prania coś co jest czyste właściwie odświeżyć z bakterii, ale odświeżyć również z zapachu papierosów lub grilla w ciągu 45 minut. Generalnie jest to inne - rewolucyjne spojrzenie na odświeżanie, na pranie, na higienę tego co nosimy, naszych tkanin, czy to sweterków, małych dziecięcych ubranek, czy naszych koszul, marynarek. Program ten nie nadaje się do odświeżania wełny.

Serwis pralek Legionowo. Jak to się dzieje?

Jeżeli robimy samo odświeżanie, czyli pranie w temperaturze 30 stopni, to wtedy włącza się system Active Oxygen, od 60 stopni ten system nie działa, bo wykorzystywane jest działanie temperatury i proszku do prania. Pralka ma dwa rodzaje sterowania: manualne poprzez pokrętło i smartfonowe. Dzięki indukcyjnemu silnikowi, pralka jest bardzo cicha. Mimo generatora O3, pralka pobiera bardzo mało prądu.

Zawór kulowy zmniejsza zapotrzebowanie pralki na ilość detergentu ponieważ cały jest wykorzystywany (nie osadza się po drodze). Pralka posiada możliwość dołożenia prania po wciśnięciu przycisku PAUZA.© Wszelkie prawa zastrzeżone Naprawa Pralek Legionowo